Bukmacherzy, a wirtualne sporty

Wirtualne sporty czyli zdarzenia generowane komputerowe również są w obecnych czasach obiektem zainteresowania bukmacherów. Osoby aktywnie śledzące rynek bukmacherski w Polsce, wiedzą, że czołowi gracze na rynku pozostali w związku z popularnością wirtualnych sportów poszerzyć swoje oferty. Jakie są tego przykłady?

Na stronie forBet od pewnego czasu można postawić chociażby na mecze piłkarskie, tenisowe, a także na wyścigi koni czy psów. Na stronie LVBet można założyć się z kolei na temat wyników wirtualnego tenisa oraz również wyścigów koni i chartów. W ofercie Fortuny dostępne są wyścigi kolarskie, mecze piłki nożnej oraz wyścigi samochodowe.

Warto pamiętać o tym, że pierwszą w Polsce firmą , która zainteresował się tym tematem był Totolotek. Na jego stronie można obstawiać wyniki meczy piłkarskich czy tenisowych. Taką samą ofertę można znaleźć również na stronie STS. Biorąc pod uwagę popularność wirtualnych sportów, można przypuszczać, że nie jest to koniec ofensywy polskich firm i w przyszłości ich ofensywa dotycząca sportów wirtualnych i możliwości zakładania się o ich wyniki będzie coraz bardziej przybierać na sile. Przekonamy się o tym śledząc ich oferty w nadchodzących miesiącach.

Dodaj komentarz